<Podzespoły - zobacz ceny

Theme Hospital na Origin za darmo

  20 styczeń 2015
Oceń ten artykuł
(0 głosów)
Theme Hospital Theme Hospital

Zagraj w Theme Hospital za darmo! Na Origin dostępna jest promocja dzięki której możesz wcielić się w właściciela szpitala. Sprawdź się w zarządzaniu swoją placówką i rozbudowuj ją tak aby twoi pacjenci byli zadowoleni.

Tutaj znajdziesz Theme Hospital w promocji!

Opis gry

Zaprojektuj nowoczesny szpital, utrzymuj go i zarządzaj nim, jak najlepiej wykorzystując ograniczone środki pieniężne. Ponury żniwiarz przemierza korytarze, pacjenci cierpią na bardzo dziwne przypadłości, a pracownicy myślą wyłącznie o zabawie „w doktora”. Jakby nie patrzeć, zarządzasz bardzo chorym szpitalem.

Gdyby opisać grę Theme Hospital jednym słowem, byłoby to „przekomiczna”. W niemal wszystkich elementach gry można znaleźć coś naprawdę śmiesznego. Wydawać by się mogło, że nie powinno się śmiać z czyjejś choroby, ale ciężko nie wybuchnąć śmiechem na widok pacjenta z kompleksem króla, przebranego za Elvisa, czy poważnego przypadku nadmiernego owłosienia, spowodowanego zbyt długim przebywaniem w świetle księżyca. Znalezienie lekarstwa na takie przypadłości to jeden z twoich obowiązków, ale nic chyba nie pomoże na zawroty głowy, których nabawisz się podczas prób znalezienia odpowiedniego leku. Zaczynasz od małego, pustego budynku, kilku lekarzy, przychodni, apteki i recepcji. Tylko od ciebie zależy, jak szybko rozwiniesz swój szpital.

Symulator szpitala z pozoru nie wydaje się dobrym pomysłem na grę, ale ekipa z Bullfrog Productions słynie z innowacyjnych i śmiesznych gier, więc Theme Hospital nie jest wyjątkiem. Ta gra to najlepsza symulacja szpitala, jaką kiedykolwiek stworzono. Nasza diagnoza: świetna zabawa!

Źródło: Origin

latino-ino

Strona internetowa: komputery-pc.info

Skomentuj

Popularne Artykuły

Pomagaj z nami

Reklama

Nowości

Szukaj

Kupuj najtaniej

Społeczność